Automatyczne wystawianie numeru listu przewozowego do Allegro!

Automatyczne wystawianie numeru listu przewozowego do Allegro!

Mamy to!💪😁 Automatyczne wystawianie numeru listu przewozowego do Allegro! 📨Nowa funkcjonalność w serwisie wysyłkowym Kepex 📦📦📦 Chcesz otrzymać propozycje współpracy na InPost Kurier, InPost Paczkomaty, DPD, Raben w atrakcyjnej cenie, bez dopłat napisz do nas💪😁 a otrzymasz możliwość obniżenia kosztów związanych z wysyłką oraz automatycznie uzupełnianie numeru paczki 📦 do Allegro.pl

Wprowadziliśmy usprawnienie dla naszych klientów, którzy korzystają z integracji Allegro w serwisie Kepex.pl. Od 1 lutego 2019 Allegro wprowadza wymóg uzupełniania numeru przesyłki do każdej transakcji. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom już dziś udostępniamy Wam nową funkcjonalność – automatyczne wstawienie numeru listu do Allegro.

Jak to działa?

Najważniejsza rzecz – nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych czynności! Wystarczy, że będziesz robić to co do tej pory. Numer zostanie wysłany:

-dla przesyłki nadanej u kuriera – po utworzeniu zlecenia na podjazd kuriera,
-dla przesyłki nadanej w punkcie – po utworzeniu etykiety.

UWAGA! Po zaimportowaniu aukcji musisz w ciągu 5 godzin złożyć zamówienie na przesyłkę, aby numery zostały wyeksportowane do Allegro. Wysyłając przesyłki z kilku różnych kont pamiętaj, żeby przed przelogowaniem zamówić przesyłki. Po wylogowaniu z konta Allegro system nie będzie w stanie poprawnie przypisać numerów przesyłek do transakcji.

Automatyczne wystawianie numeru listu przewozowego do Allegro