Allegro

Integracja z Allegro na Kepex.pl !

Korzystając z serwisu Kepex.pl masz możliwość bez konieczności kopiowania danych wysłać zamówienie.

Allegro to internetowa platforma handlowa dająca możliwość przeprowadzania  transakcji online. Umożliwia przede wszystkim wystawianie na sprzedaż przedmiotów posiadanych przez użytkowników. Allegro to największy w Polsce serwis  zakupowy w Polsce. Miesięcznie odwiedza je blisko 16 mln użytkowników sieci  to około 61 proc. zasięgu wśród internautów. Liderem rankingu popularności serwisów e-commerce w Polsce jest właśnie Allegro.pl. Na drugim miejscu zestawienia uplasowała się porównywarka cen Ceneo.pl z 9,2 mln internautów około 35 proc. – wynika z badania Gemius/PBI. W skład Grupy Allegro obecnie wchodzi Ceneo. 

Mając na uwadze potencjał transakcyjny Allegro dajemy Państwu możliwość bezproblemowej Integracji z Allegro na Kepex.pl!

Jak korzystać z integracji z Allegro na Kepex.pl ?

Wejdź do swojego konta na Panelu Klienta Kliknij w zakładkę „Integracje/Allegro”. Wybierz „Zaloguj się do Allegro”. Podaj login i hasło do serwisu aukcyjnego.

Zostaniesz przeniesiony na stronę Allegro w celu zalogowania i pobrania danych niezbędnych do stworzenia zamówienia.

Aby utworzyć przesyłkę należy kliknąć strzałkę widoczną po prawej stronie strony obok interesującej Cię transakcji. Zostaniesz przeniesiony do formularza zamówienia. System automatycznie wstawi adres nadawcy, wartość oraz zawartość przesyłki. Gdy przesyłka będzie z opcją pobrania wstawi odpowiednią wartość w pole pobranie. Po opłaceniu przesyłki transakcja zostanie oznaczona jako wysłana. Możesz ją również samodzielnie

Integracja z Allegro
Integracja z Allegro

oznaczyć jako wysłaną. Po oznaczeniu transakcji jako zrealizowana nie będzie możliwości ponownego złożenia zamówienia z wykorzystaniem zakładki Allegro. Chcesz bez kopiowania stworzyć taką samą przesyłkę? Skorzystaj z opcji kopiowania zamówień dostępnej w zakładce „Zamówienia” przy interesującej Cię pozycji.

Z Pozdrowieniami !

Zespół Kepex