Kalkulator przesyłek kurierskich

Kalkulator przesyłek kurierskich

Kalkulator przesyłek kurierskich na Kepex.pl -oferta dla biznesu!

Nadajesz więcej niż 50 paczek miesięcznie?! Skorzystaj z Kalkulatora Przesyłek Kurierskich na Kepex i sprawdź cenę Twoje paczki!

 

Co nas wyróżnia?

  1. Atrakcyjna cena. Chcesz aby ceny za usługi kurierskie Twojej firmy były konkurencyjne? My również! Dlatego dajemy Ci portfel atrakcyjnych stawek na przesyłki kurierskie, dzięki którym zyskasz kolejnych zadowolonych Klientów Twojego biznesu. Cena zawiera wszystkie opłaty drogowe oraz transportowe, ubezpieczenie paczki  do 5000 PLN i bezpłatne powiadomienie email dla Adresata. W cenę usługi wliczony jest również darmowy odbiór przesyłek z siedziby firmy.
  2. Bezpieczna i solidna integracja z Allegro-wystarczy się zalogować na Allegro przez nasz portal aby mieć dostęp do wszystkich transakcji z tego serwisu. Bezproblemowo…
  3. Kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę klienta. Po podpisaniu umowy otrzymasz dedykowanego opiekuna operacyjnego oraz handlowego. Proponowane rozwiązania umożliwią szybką i efektywną pomoc, wtedy kiedy będziesz jej potrzebował. Masz pewność, że zadbamy o Twoje zamówienie na każdym etapie jego realizacji. Jeżeli pojawi się taka potrzeba, pomożemy także w procesie reklamacji. Z nami wysyłka jest pewna i bezpieczna
  4. Bezpieczeństwo i terminowość-Wiemy jak ważnym elementem w sprzedaży wysyłkowej jest terminowość i bezpieczeństwo dostaw. Zadbamy o to. W naszej ofercie znajdziesz usługi z gwarantowanym terminem doręczenia i zwrotem pobrania w 10 dni roboczych bezpośrednio na podane przez Ciebie konto. Fakt ten potwierdza nieustannie zwiększające się grono zadowolonych Klientów, z którymi współpracujemy.
Kalkulator przesyłek kurierskich
Kalkulator przesyłek kurierskich

Oferta platformy wysyłkowej Kepex.pl odpowiada wymaganiom stawianym przez najbardziej wymagających klientów. Za naszym pośrednictwem szybko i tanio zamówisz i wyślesz przesyłki kurierskie.

Kurier przyjedzie pod wskazany w zamówieniu adres nadania, odbierze paczkę, która kolejnego dnia roboczego zostanie doręczona do adresata.

Naszym atutem jest olbrzymie doświadczenie w branży przesyłek kurierskich, dzięki któremu możemy Ci pomóc na każdym etapie procesowania przesyłki.

Powierz swoją paczkę profesjonalistom!

 

Pozdrawiamy!

Zespół Kepex