Paczka w Ruchu już na Kepex.pl

Paczka w Ruchu już na Kepex.pl

Paczka w Ruchu Kepex
Paczka w ruchu Kepex

Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. To coś co sprawi że Twój Klient zyska większe możliwości odbioru paczki przy spełnieniu warunku najtańszej dostawy. Paczka w Ruchu to obecnie to jedna z alternatywnych usług transportowo-spedycyjnych łącząca dostawę “z punktu do punktu” a także jedna jedna z korzystniejszych pod względem finansowym form dostawy. Ten serwis jest przede wszystkim wygodny, skuteczny i bezpieczny, dlatego oprócz przesyłek kurierskich świadczących usługę do “drzwi do drzwi” przez InPost, DPD, GLS, oraz opcje nadania do Paczkomatów InPost, postanowiliśmy zaproponować Wam wybór „Paczki w Ruchu” w cenie 6,75 PLN brutto z ubezpieczeniem do 500 PLN oraz darmowym powiadomieniem e-mail.

Paczka w Ruchu już na Kepex.pl

Do 30.04.2019 promocja cenowa – tylko 5.49 zł netto za nadanie! Zarejestruj się teraz!

Paczka w RUCHu to usługa przygotowana dla branży e-commerce. Dzięki tej usłudze nadasz i odbierzesz swoją przesyłkę w punktach RUCH, a także punktach partnerskich, tworzących ogólnopolską sieć pickup pointów.

Tanie przesyłki kurierskie Kepex.pl

W serwisie wysyłkowym Kepex możesz zlecić nadanie przesyłki kurierskiej w standardowych wymiarach opakowania 20 cm /30 cm / 50 cm. Pamiętaj że maksymalna suma boków wynosi 100 cm, i co ważne paczka może być o kształcie dowolnym.

Przesyłkę należy nadać w punkcie Ruch tj. kioskach, oraz punktach partnerskich.

Listę Punktów Nadawczych można znaleźć w linku poniżej;

https://www.paczkawruchu.pl/znajdz-kiosk/

Terminy doręczeń-Paczka w Ruchu

Czas dostawy: 1 dzień dla paczek regionalnych, 2 dnia dla krajowych (terminowość 98,98%)
Czas oczekiwania na odbiór paczki z kiosku: 5 dni roboczych
Komunikacja z Klientem odbywa się poprzez SMS oraz e-mail.

Jako to działa?

Klient w chwili dostarczenia paczki do kiosku otrzymuje sms-a/maila z kodem, który umożliwia w szybki i łatwy sposób na odbiór swojej przesyłki. Dostarczona do punktu paczka czeka na Klienta 5 dni, a w razie braku odbioru wraca do punktu, w którym została nadana.

Zalety „Paczki w RUCH-u”

Większość kiosków i saloników RUCH-u jest czynna w godzinach od 6:00 do 22:00 przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli włącznie. Termin awizacji Twojej przesyłki rejestrowanej został wydłużony do 5 dni roboczych. Po upływie tego terminu Twoja paczka zostanie zwrócona do Punktu w którym została nadana.

Dodatkową zaletą „Paczki w Ruchu” jest to, że nie są wymagane żadne dokumenty przy odbiorze. Wystarczy że masz przy sobie tylko kod z SMS-a. Co najważniejsze paczkę może odebrać za Ciebie dowolna osoba której udostępnisz kod- nie musisz przesyłki odbierać osobiście.

Więcej szczegółów dotyczących Paczki w RUCH-u znajdziesz tutaj; https://kepex.pl/offer#tab-ruch

Pozdrawiamy!

Zespół Kepex.pl