PODSUMOWANIE 2018 ROKU I PLANY NA 2019

PODSUMOWANIE 2018 ROKU I PLANY NA 2019

Podsumowanie 2018 roku i plany na 2019

Sprawdź co wydarzyło się u nas w ciągu minionego 2018 roku!

Rok 2018 już za nami. W ciągu ostatnich 12 miesięcy udoskonalaliśmy nasz serwis według Waszych sugestii. Zobacz co się zmieniło.

Jednostronicowy formularz zamówienia

W kwietniu wprowadziliśmy jednostronicowy formularz zamówienia. Dzięki tej funkcjonalności nie musisz klikać wiele razy, aby zamówić przesyłkę. Wypełniając dane z góry na dół możesz dostosować usługę do swoich potrzeb. Po wpisaniu parametrów i wybraniu usług dodatkowych otrzymasz informację o cenie i dostępnych przewoźnikach.Be

Bezpłatne powiadomienie e-mail

Razem ze zmianą formularza dodaliśmy możliwość mailowego poinformowania adresata o wysyłce przesyłki. Przy składaniu zamówienia musisz tylko podać adres e-mail odbiorcy. Usługa ta jest darmowa. Adresat paczki otrzyma informację o jej numerze. Dzięki temu będzie mógł ją śledzić i w odpowiednim dniu oczekiwać na kuriera.

Import z pliku

Funkcjonalność jest skierowana w szczególności do klientów, którzy nadają dużą ilość przesyłek. Wygeneruj plik XLS, XLSX, CSV lub XML ze swojego sklepu. Zaimportuj go do serwisu Kepex.pl. Jeżeli plik jest poprawnie przygotowany wystarczy, że zaznaczysz wszystkie pozycje i klikniesz zapłać. Twoje zamówienia w 3 kliknięciach zostaną zrealizowane!

Integracja z Allegro

Razem z udostępnieniem importu z pliku poprawiliśmy działanie integracji z Allegro. Teraz w 4 klikach możesz zamówić przesyłki. Wystarczy, że zaimportujesz aukcje, wybierzesz przewoźnika i odpowiedni szablon oraz opłacisz zamówienie. Dodatkowo poprawiliśmy szybkość ściągania aukcji z Allegro. Teraz trwa to tylko kilka sekund!

Zwrot pobrania express

Wiemy jak ważna dla każdej firmy jest płynność finansowa dlatego daliśmy Ci możliwość wyboru terminu zwrotu pobrania. Możesz skorzystać z dwóch opcji: zwrot w ciągu 10-ciu lub 5-ciu dni roboczych od doręczenia paczki.

Błyskawiczne generowanie etykiet

Przyspieszyliśmy również mechanizm generowania etykiet. Nie ma już konieczności długiego oczekiwania na list przewozowy. Etykietę otrzymasz w ciągu kilku sekund od kliknięcia zapłać.

Specyfikacja pobrań

Nie oszukujemy swoich klientów i wypłacamy pobrania w terminie. Stworzyliśmy moduł specyfikacji pobrań, żebyś mógł w prosty sposób kontrolować status swoich środków. W przejrzystej tabelce zobaczysz, które pobrania zostały już wypłacone, a które są jeszcze przed terminem.

Franczyza – Lokalne Punkty Nadań Przesyłek

Rozpoczęliśmy budowę sieci punktów franczyzowych. Chcemy umożliwić naszym klientom nadawanie przesyłek w punktach, a naszym partnerom dodatkowym zarobek. Prowadzisz działalność gospodarczą i masz lokal usługowy na parterze? Zgłoś się do nas już dziś! Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Generowane faktur

W związku z wieloma sugestiami zmieniliśmy sposób generowania i udostępniania faktur naszym klientom. Teraz klient – w zależności od wybranego sposobu zapłaty – otrzyma najwyżej 3 faktury zamiast nawet kilkudziesięciu.

Integracja z IAI Shop

Pod koniec roku oddaliśmy kolejną integrację tym razem z platformą IAIShop. Pozwala ona w prosty sposób zaimportować dane do wysyłki paczek i w 4 krokach złożyć zamówienie. Wystarczy się zalogować do swojego sklepu na platformie IAI, pobrać zamówienia, wpisać parametry przesyłek i opłacić zamówienie.

DPD

Przed samymi świętami wisienka na torcie. Dodaliśmy do naszej oferty usług kolejnego przewoźnika – DPD. Dzięki temu możemy przedstawić bardziej kompleksową ofertę swoim klientom. To samo dotyczy Ciebie! Udostępniając w swoim sklepie szerszy wachlarz usług różnych przewoźników motywujesz swoich klientów do zakupu. Pamiętaj, że nie każdy klient jest zainteresowany niskim kosztem dostawy. Są osoby, które chcą mieć możliwość wyboru przewoźnika przy składaniu zamówienia, żeby przesyłkę doręczył im kurier, którego lubią.

Plany 2019

Obiecujemy, że nie przestaniemy się rozwijać.

Możemy już napisać, że w styczniu udostępnimy integrację z nowym operatorem płatności. Dzięki umowie współpracy będziemy mogli naszym klientom zaoferować dodatkowy bonus w postaci niskiej prowizji (od 1,2% kwoty przelewu). Szczegóły już wkrótce!

W styczniu planujemy również poprawić integrację z Allegro. Usprawnienie będzie polegało na tym, że po uzyskaniu numeru przesyłki od przewoźnika zostanie on przesłany do karty transakcji w portalu aukcyjnym.

Trwają intensywne rozmowy z kolejnymi przewoźnikami, których oferty będziemy chcieli udostępnić w naszym serwisie. Dokładamy wszelkich starań, aby w pierwszym kwartale grono kurierów dostępnych na Kepex.pl powiększyło się.

Pozdrawiamy,
Zespół Kepex.pl

Tanie przesyłki kurierskie Kepex.pl-Podsumowanie roku 2018