Tanie przesyłki kurierskie-Kepex

Tanie przesyłki kurierskie-Kepex

Tani kurier!

Platforma wysyłkowa Kepex.pl oferuje usługi kurierskie w konkurencyjnych cenach, tak by każdy mógł skorzystać z tej formy wysyłki.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami?
-ceny już od 8,13 PLN NETTO,
-brak ukrytych kosztów
-usługa „door to door”
-termin doręczenia przesyłki D+1
-ubezpieczenie do 5000 zł w cenie
-integracja z Allegro.pl

Nadajesz więcej niż 30 przesyłek miesięcznie? Wypełnij formularz zgłoszeniowy (kliknij tutaj) a otrzymasz ofertę dla Twojego biznesu!   Podana cena zawiera wszystkie opłaty drogowe oraz paliwowe. Brak dodatkowych kosztów. 9/10 paczek jest doręczana następnego dnia roboczego. Każda paczka jest ubezpieczona do kwoty 5000 PLN !
Sprzedajesz w największym serwisie zakupowym w Polsce-Allegro.pl? Teraz możesz z łatwością importować dane o Twoich zamówieniach ! Jednym „kliknięciem” możesz wydrukować list przewozowy i nadać przesyłkę! Integracja z Allegro.pl dostępna dla zarejestrowanych w serwisie Użytkowników.

Co nas wyróżnia?

Najwyższa jakość obsługi Klienta
Kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę klienta. Po podpisaniu umowy otrzymasz dedykowanego opiekuna operacyjnego oraz handlowego. Proponowane rozwiązania umożliwią szybką i efektywną pomoc, wtedy kiedy będziesz jej potrzebował. Masz pewność, że zadbamy o Twoje zamówienie na każdym etapie jego realizacji. Jeżeli pojawi się taka potrzeba, pomożemy także w procesie reklamacji. Z nami wysyłka jest pewna i bezpieczna.

Bezpieczeństwo i terminowość

Wiemy jak ważnym elementem w sprzedaży wysyłkowej jest terminowość i bezpieczeństwo dostaw. Zadbamy o to. W naszej ofercie znajdziesz usługi z gwarantowanym terminem doręczenia i zwrotem pobrania w 10 dni roboczych bezpośrednio na podane przez Ciebie konto. Fakt ten potwierdza nieustannie zwiększające się grono zadowolonych Klientów, z którymi współpracujemy.

Atrakcyjna cena

Chcesz aby ceny za usługi kurierskie Twojej firmy były konkurencyjne? My również! Dlatego dajemy Ci portfel atrakcyjnych stawek na przesyłki kurierskie, dzięki którym zyskasz kolejnych zadowolonych Klientów Twojego biznesu. Nasze ceny są wynikiem analizy konkurencyjności i wiemy że są najlepsze na rynku!

Kompleksowa oferta

Dostarczamy różne rozwiązania logistyczne w ramach zintegrowanego systemu. Oznacza to, że niezależenie od rodzaju wysyłki, czy jest to przesyłka kopertowa, przesyłka kurierska, lub paleta jesteśmy w stanie zrealizować Twoje oczekiwania!

Zamów kuriera bez wychodzenia z domu!

 

Tanie paczki kurierskie-w ofercie dla biznesu przesyłki masz zawsze w niskich cenach!

#ciesz_się_wysyłką

Pozdrawiamy
Zespół Kepex.pl